O firmie

Firma rozpoczęła działalność w 1987 r. (pod koniec ery PRL-u), a więc w czasach kiedy otrzymanie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej nie było takie proste jak obecnie. Od prawie 25 lat działania zajmujemy się produkcją wyrobów kaletniczych: torby, plecaki, teczki, tornistry, portfele itp.

Zaczynaliśmy jako mały 2-3 osobowy warsztat rzemieślniczy. Z upływem lat, wiedza, doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie zarówno kierownictwa jak i systematycznie budowanego zespołu pracowników przyczyniają się do ciągłego rozwoju firmy. Nadrzędnym założeniem jest produkcja wyrobów jak najwyższej jakości według aktualnych trendów wzornictwa, zapewniających satysfakcję i komfort każdemu ich użytkownikowi. Rozszerzyliśmy też działalność o sprzedaż materiałów do produkcji kaletniczej: tkaniny, taśmy, suwaki, dodatki plastikowe i metalowe itp. Asortyment oferty handlowej systematycznie dopasowujemy do bieżącego zapotrzebowania naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się realiom rynkowym, staramy się wdrażać nowe rozwiązania ułatwiające naszym klientom korzystanie z oferty firmy. W celu uproszczenia zakupów (bez potrzeby wychodzenia z domu czy biura) otworzyliśmy sklep internetowy.